Opel-karlDažu tuvāko gadu laikā “Opel” savā mazākā modeļa “Karl” saimi papildinās ar elektriskās piedziņas modifikāciju. Pēc dažu mediju informācijas, šāds modelis tirgū varētu nonākt 2018.gadā.Elektriskais “Karl” tiks gatavots uz hečbeka bāzes, iegūs oriģinālu aerodinamiskā aprīkojuma komplektu, savādāku priekšpuses noformējumu un cita dizaina lukturus. Par automobiļa tehnisko pildījumu  informācijas tikpat kā nav, zināms vien, ka ar pilnībā uzpildītiem akumulatoriem mazais elektromobilis spēs nobraukt 150 km.
“Opel Karl” ar iekšdedzes dzinēju savu oficiālo pirmizrādi piedzīvos martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē. Vācu kompānijas modeļu piedāvājumā tas nostāsies pakāpi zemāk par modeli “Corsa” un “Adam,” kļūstot par “Opel” vismazāko un cenu ziņā pievilcīgāko modeli.
“Opel Karl” garums ir tikai 3,68 metri, bet svars 939 kilogrami. Uz “Chevrolet Spark” platformas radītais “Karl” tiks komplektēts ar “Adam” dzinējiem, kas nozīmē, ka pircējs var rēķināties ar trīs un četru cilindru agregātiem, lai gan sākumā būs pieejams tikai viens dzinējs – “Ecotec” saimes benzīna motors ar 75 ZS jaudu komplektā ar piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu.
“Opel Karl” cena Eiropas tirgū sāksies no 9500 eiro, bet par vismazākā “Opel” konkurentiem kļūs “Volkswagen up!,” “Kia Picanto,” “Hyundai i10” un “Fiat Panda.”
Jāpiemin, ka Lielbritānijā “Opel Karl” tiek piedāvāts kā “Vauxhall Viva.”
iAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *