AS “Rīgas siltums” prezentēja divus elektromobiļus Nissan e-NV200,

Nissan-E-NV200Combi514.janvārī, plkst.12:00 AS “Rīgas siltums” prezentēja divus elektromobiļus Nissan e-NV200, kas ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējumu tika iegādāti 2014.gada decembrī.
Elektromobiļu prezentācija notika AS “RĪGAS SILTUMS” siltumcentrāles “Zasulauks” teritorijā un tās laikā interesentiem bija iespēja izmēģināt braucienu ar elektromobili.
Elektromobiļus Nissan e-NV200, ar kuriem turpmāk uzņēmuma darbinieki dosies pie klientiem, aizvietojot divus līdzšinējos transporta līdzekļus, AS “Rīgas siltums” iegādājās, turpinot īstenot mērķtiecīgus un sistemātiskus pasākumus negatīvās ietekmes uz vidi samazināšanai un ilgtspējīgas centralizētās siltumapgādes nodrošināšanai.
Elektromobiļu kopējās izmaksas sasniedz 56 091,74 eiro, no kuriem teju pusi, proti, 28 045,86 eiro sedz Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējums.
Elektromobiļi nerada izmešus, un vienlaikus to ekspluatācijas izmaksas ir zemākas salīdzinājumā ar automašīnām, kas aprīkotas ar iekšdedzes dzinējiem. Ietaupītos līdzekļus būs iespējams izmantot uzņēmuma attīstībā un modernizācijā, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti AS “Rīgas siltums” klientiem.
Viena no AS “Rīgas siltums” darbības vērtībām ir vides saglabāšana, gudra un tālredzīga dabas resursu izmantošana, vienlaikus ierobežojot kaitīgo vides faktoru ietekmi gan uz cilvēkiem, gan dabu. FOCUS.LV FOTO. Rūpējoties par vidi, Rīgas siltums iegādājies divus elektromobiļus FOCUS.LV FOTO. Rūpējoties par vidi, Rīgas siltums iegādājies divus elektromobiļus
FOCUS.LV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *